
Co kryje się pod słowami „będzie dobrze”, które tak często działają na nas jak płachta na byka? Jak sobie radzić wtedy, kiedy nie jest? Czy trzeba być tylko mamą, kiedy

Jak nie zapomnieć o sobie, kiedy codzienność wciąga nas bez reszty? Od czego zależy to, jak odnajdujemy się w roli mamy dziecka z niepełnosprawnością? Czy nasze podejście zmienia się w

Największą zaletą działalności w sieci jest poznawanie ludzi. Takich, których nie miałoby się możliwości spotkać w tzw. “normalnym życiu”. Bardzo czekałam na tą rozmowę. Tematy do niej napisało samo życie,

Z prezeską Mudity- największej w Polsce organizacji zajmującej się wsparciem rodziców i opiekunów OzN- porozmawiałam o tym, jak wygląda życie takich rodzin od środka. O wyzwaniach, niedocenionym potencjale i braku

Podcast, który zrodził się z potrzeby serca. Z chęci opowiedzenia naszych historii i wszystkiego tego, co zmieniało się w nas, jako mamach na przestrzeni lat- w podejściu do niepełnosprawności naszych

Szczera rozmowa na tematy tabu: O tym, jak wygląda dzieciństwo z niepełnosprawnością w tle. O społecznych przekonaniach i stereotypach. O macierzyństwie OzN. ____________________ Zapraszam Was na mój newsletter, gdzie dzielę

Podcast, który zrodził się z potrzeby serca. Z chęci opowiedzenia naszych historii i wszystkiego tego, co zmieniało się w nas, jako mamach na przestrzeni lat- w podejściu do niepełnosprawności naszych

Z Anią porozmawiałyśmy o jej historii. Jest to opowieść snuta wokół podróży, trudnego rodzicielstwa i wchodzenia w zupełnie inny świat, który często nie oferuje żadnej mapy i drogowskazów, by wiedzieć

Rozmowa o tym z jakimi emocjami mierzy się rodzic w związku z diagnozą dziecka. O mechanizmach psychologicznych, które taka sytuacja uruchamia. O tym, dlaczego jedni radzą sobie lepiej, a inni

Jak wygląda życie za szklanymi ścianami inkubatorów? Czy jako społeczeństwo dokładamy wszelkich starań, żeby zapewnić dzieciom odpowiednią opiekę na oddziałach neonatologicznych? Mówi się, że czas po porodzie jest najbardziej kluczowy

Nie chcę spuszczać Cię z oczu. Czuję się najlepiej, kiedy jesteś obok. Chcę być przy Tobie. Blisko. Mieć poczucie związku.

To jedna z rzeczy, która często zmienia się po diagnozie dziecka– dom przestaje być bezpiecznym miejscem. Nie można się w

Jak często czujecie niepewność? W ilu sytuacjach odpowiadacie “nie wiem”? Albo przynajmniej tak myślicie? Czy towarzyszą Wam wątpliwości? Czy podejmujecie